Wszystko co powinieneś wiedzieć o STREFIE

Strefa Gym & Fitness to nowoczesny klub sportowy, otwarty z myślą by dać najbardziej wymagającym klientom to czego oczekują od siłowni i klubu fitness.

Jest podstawą tradycji, ale także nowoczesności i udoskonalenia poprzez najlepszy sprzęt sewim, technologym, matrix i schwinn w którego doborze pomagał jeden z czołowych kulturystów i sędzi zawodów strong man Andrzej Maszewski. Klub w dokładnie przemyślany sposób podzielony jest na strefy: wolnych ciężarów , z maszynami, oraz cardio. Bardzo szeroki wybór sprzętu do ćwiczeń zezwala na poprowadzenie różnorakich form treningowych: siłowych, obwodowych czy aerobowych, dysponuje również doskonale wyposażoną salą fitness przygotowaną do zajęć relaksacyjnych, aerobiku a także treningów sztuk walki. Lustrzana ściana pozwala na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń a duża przestrzeń umożliwia swobodę i komfort.

Nasz klub jest ofertą dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z profesjonalnie wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej. Ich pomoc jest nieoceniona szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze specjalistycznym sprzętem bądź zajęciami fitness To właśnie Oni przygotują dla klientów indywidualny plan treningowy, oraz dopilnują aby wszystkie ćwiczenia wykonane były w sposób prawidłowy i poprawny. Są to ludzie z pasją i entuzjazmem, zawsze otwarci, pomocni i uśmiechnięci sprawiają , że w klubie panuje otwarta i przyjacielska atmosfera.

12637302_403443406492532_1100199587_o

Nasi Partnerzy