Fitness w Zgierzu? Tylko w Strefa Gym & Fitness!

Szukasz zajęć fitness w Zgierzu? Idealnie trafiłaś! Poniżej możesz zapoznać się z szeroką ofertą grupowych zajęć fitness w naszym klubie. Usługi fitness to wyśmienity sposób na spędzanie wolnego czasu, oraz poznawanie nowych ludzi. Nasza profesjonalna kadra trenerska sprawi, że każde zajęcia będą spożytkowane efektywnie i bezpiecznie dla Ciebie. Strefa Gym & Fitness: Zgierz, ul. Łódzka 18 – zapraszamy!

2185_gym

Shape

to właśnie na tym treningu wyrzeźbisz całą sylwetkę. Intensywne ćwiczenia pomogą upiększyć, wymodelować, a także rozciągnąć każdą partię mięśniową Twojego ciała.

14263960_1255481941162496_3417571846316604919_n

Pole Dance

Pole dance to forma świetnej rekreacji ruchowej, niosąca za sobą ogromne korzyści, nie tylko zdrowotne, ale także artystyczne. Pole dance zawiera w sobie elementy gimnastyki artystycznej, baletu, oraz fitnessu z wykorzystaniem pionowego drążka. Taka forma ćwiczeń fizycznych przyczynia się do poprawiania koordynacji ruchowej, wytrzymałości, ogólnej sprawności organizmu, rozciągnięcia, elastyczności, wzrostu siły oraz modelowania sylwetki. Pole dance to również świetny sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, przyczynia się do wzrostu pewności siebie i zwiększenia świadomości własnego ciała.

home

TMT – total muscle training

czyli trening wszystkich mięśni, ale równie dobrze skrót można rozwinąć inaczej – totalnie męczący trening. TMT to interwałowy trening składający się z prostych kombinacji ćwiczeń obejmujących różne partie mięśniowe. Tempo pracy jest szybkie, więc podczas zajęć nie tylko wzmocnisz mięśnie, ale też poprawisz kondycję i koordynację.

Sposoby-na-seksowne-posladki

BUP

czyli w rozwinięciu brzuch, uda, pośladki, a to właśnie nad tymi partiami ciała będziemy pracować podczas treningu. Podczas zajęć wzmocnisz mięśnie i wymodelujesz sylwetkę od pasa w dół. Ciało stanie się bardziej sprężyste, a Ty nabierzesz pewności siebie!

8ed98c0ab814f78012554659f0dafb3a

Cross fight

intensywny trening wytrzymałościowo – siłowy z elementami sztuk walki. Cel jest prosty – przygotowanie do walki.

642x361_Ballistic_Stretching

Stretching

statyczny trening rozciągający główne partie mięśniowe Twojego ciała. Postaramy się poprawić elastyczność Twoich mięśni, zwiększyć zakres ruchu i zapobiec ewentualnym kontuzjom. Pamiętaj, że stretching jest niezbędny po każdym treningu, zwłaszcza po tym bardzo intensywnym

tabata-6408f64ed8708cca47bd99e65a9ed6dd_8c553b

Tabata

interwałowy trening metaboliczny, który równocześnie będzie angażował jak najwięcej partii mięśniowych Twojego ciała. Zwiększymy wytrzymałość i wydolność orgaznimu, czego skutkiem ubocznym będzie spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Będzie mocno, energicznie i bardzo intensywnie – 30min spokojnie wystarczy by dobrze się zmęczyć.

Three women sitting on the exercising mat and doing abdominal exercises. 

[url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786738][img]http://dl.dropbox.com/u/40117171/group.jpg[/img][/url]

[url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786766][img]http://dl.dropbox.com/u/40117171/sport.jpg[/img][/url]

TBC – total body conditioning

układ choreograficzny w połączeniu z ćwiczeniami wzmacniającymi Twojej sylwetki. Działamy kompleksowo na całe ciało, spalamy zbędne kilogramy, poprawiamy kondycję i koordynację, upiększamy Twoje kształty.

gym_woman

Sztangi

intensywny trening siłowy z wykorzystaniem sztang. Jak będzie ciężko? Wszystko zależy od Ciebie – ile wrzucisz na gryf? Motywacji na pewno nie zabraknie!

trening-funkcjonalny-jakie-efekty-daja-cwiczenia-funkcjonalne_3352812

Trening funkcjonalny

skupia się na naśladowaniu ruchów wziętych z życia codziennego, z tym że wykonujemy je szybciej i w większej ilości powtórzeń. Celem treningu jest wszechstronne wzmocnienie mięśni i wyrzeźbienie sylwetki. Spróbuj, a się uzależnisz.

Active_Point_Klub_Fitness_Tychy_FIt_Gym2

Strefa spalania

dynamiczna praca całego ciała, mająca na celu poprawę kondycji i pozbycie się zbędnych kilogramów. Bieg, podskoki, kopnięcia i wiele innych kombinacji ćwiczeń spowoduje spalanie tłuszczyku. Tak więc tkanko tłuszczowa – GIŃ!!!