Poznaj naszych trenerów!

11108395_327601824076691_6223204570193302872_n

ŁUKASZ LEDUCHOWSKI

Certyfikowany Trener personalny. Ukończył kurs w Polskiej Akademii Sportu. Posiadacz dwóch poziomów dietetyki i suplementacji udokumentowanych przez Jakuba Mauricza, jednego z najlepszych szkoleniowców w Polsce.Uczestniczył w szkoleniach prowadzonych przez Roberta Piotrowicza oraz Arkadiusza Szyderskiego, przez co w znaczący sposób podniósł swoje kompetencje i wiedzę.Od 4 lat właściciel sklepu z suplementami. Łukasz jest w stałym kontakcie z najlepszymi kulturystami w Polsce. Stara się od nich wynieść jak najwięcej,aby móc wykorzystać tę wiedzę w treningach swoich jak i klientów. Gwarantuje indywidualne podejście, duży nacisk na poprawną technikę oraz odpowiednio dobrane żywienie.

Marta Szymczak

MARTA SZYMCZAK

Jestem studentką ostatniego roku Biotechnologii na Politechnice Łódzkiej. Instruktor Fitness, Indoor Walking, Aqua Fitness. Uczestniczę w wielu szkoleniach oraz konwencjach m. in. IFFA, OPEN MIND, Walking Programe Instructor. Kocham sport, zdrowy styl życia i zarażam tym swoje otoczenie. Na moich treningach na pewno nie będziecie się nudzić, więc przyjdź i ćwicz ze mną.

Nikola

NIKOLINA STEFANIAK

Witam, jestem Nikola i jestem studentką ostatniego roku Pedagogiki ze specjalnością Kultura Fizyczna i Zdrowotna na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją przygodę z fitness zaczęłam od zajęć w wodzie, od 2011 roku jestem Instruktorem Aqua Fitness. Niedługo później ukończyłam kurs Spinning, aż postawiłam na fitness tradycyjny uzyskując tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością: fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Motywacja to moje drugie imię, więc na zajęciach u mnie z pewnością nie damy się zmęczeniu! Do zobaczenia.

Marta Bryszewska

MARTA BRYSZEWSKA

Mam na imię Marta i jestem uzależniona od ruchu :) Moją pasją jest zdrowy i aktywny styl życia i tą pasją staram się zarażać innych. Posiadam legitymację Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, jak również tytuł instruktora TMT. Ukończyłam też kurs Trenera Personalnego. Poza fitnessem jestem zapaloną biegaczką i w wolnych chwilach przemierzam dziesiątki kilometrów.

Zapraszam na moje zajęcia, na których obiecuję Was solidnie zmęczyć, wyjdziecie z nich zlani potem ale szczęśliwi!

bartek_new

BARTEK KURCZEWSKI

dawid_new

DAWID PEPŁOWSKI

14433072_1272059646171392_7949166868757552591_n

ALEKSANDRA PRZYBYSZ

Pole dance jest dla niej nieodkrytą dziedziną sportu z nutą sztuki, który zaintrygował ją od samego poczatku,całkiem wciągnął i stał się jej największą pasją. Od małego nie mogła usiedzieć na miejscu i żaden sport nie dawał jej tyle satysfakcji co rurka. Trenuje niemal codziennie, w każdej wolnej chwili, gdyż intensywne treningi i emocje, które się pojawiają z każdym sukcesem bardzo uzależniają. Na zajęciach stara się motywować swoje kursantki do pokonywania granic, zarażać pasją i determinacją. Nie ukrywa, że pole dace jest bardzo trudnym i wymagającym sportem, wartym poświęceń w którym potrzebne są wytrwałość, samodyscyplina i determinacja, ale który zdecydowanie odpłaca z nawiązką włożony w niego wysiłek.Płynne ruchy i lekkość to niestety iluzja za którą kryją się ciężkie treningi podczas których pracuje się przede wszystkim nad siłą, rozciągnięciem, kondycją, a także dynamiką, koordynacją, refleksem, zwinnością i odpornością na ból. Poza wzmocnieniem całego ciała, utrzymaniem formy, ukształtowaniem sylwetki przynosi również korzyści mentalne: wyzwala adrenalinę, pobudza endorfiny i wzmacnia psychicznie. Dzięki zajęciom możesz stać się silniejsza, pewniejsza siebie, przełamywać bariery własnego strachu i ograniczeń, a przede wszystkim świetnie się bawić